BALIK ÇİFTLİKLERİ

 

 

1977 yılında kurulan firmamız, yat ve marina halatları üretimi yanında balık çiftlikleri için de yüksek mukavemetli hammaddeler ile ürettiği halatları yurdumuzda bulunan çiftliklere ulaştırmaktadır. Örgülü Polyester ve 3 Kollu Polyester tip halatlarımız; diğer alanlarda kullanılması dışında bu amaca da uygun şekilde üretilmektedir.

 

Hakkımızda

Firmamız, ülkemizde yat ve marina halatları üretimi konusunda öncü ve lider bir kuruluş olup, TS EN ISO 9001:2008 kalite standardı ile hizmet vermektedir.

Türkiye çapında 90’a yakın halat satış noktamız ile siz sevgili denizseverlere ulaşabilmekteyiz. Bununla beraber, yapılan yatırımlar ile makine parkurumuzun son yıllarda büyümesi ve üretim kalitemizin dünya standartlarında gelişmesine paralel olarak, halat ihracatımızın da artması sağlanmıştır.

 

Firmamız Çekim Halat Yelken A.Ş.; 15 seneyi aşkın süredir Türkiye Distribütörü olduğu, dünyanın en eski ve kalitesi ile bilinen markası İngiliz Marlow Ropes firmasının yüksek teknolojiye sahip muhtelif çap ve özelliklerdeki halatlarını da denizcilerimize ve farklı sektörlere ulaştırmaktadır.

Şirketimiz, yatçılığın ve yelken sporunun daha geniş kitlelere ulaşabilmesi için katkıda bulunmakta; sektördeki büyümeye paralel olarak hizmet kalitesini de arttırmaya yönelik yurtiçi ve yurtdışı eğitimlere devam etmektedir